Madara 33 | Mahtra 1, Tallinn E-R 10-18 | L-P 11-16 +372 65 85 355 info@dreamline.ee
x

Kasutatud sülearvutid

Miks valida kasutatud sülearvuti?

  • Hind on soodne 
  • Arvutid on spetsialistide poolt kontrollitud
  • Aastane garantii
  • Säästate loodust ja toetate taaskasutust
  • Hea valik lastele või vanurile, kelle arvutialased vajadused pole kõrged

HINNAD ALATES 99 €!

Meie poolt pakutavaid kasutatud sülearvuteid on kasutatud maksimaalselt 1-5 aastat.

Kasutatud sülearvutite saadavust uuendatakse kodulehel regulaarselt, kuid kohapeal on alati laiem valik kui kodulehel.  E-poest tellitud kaup jõuab Teieni 1-2 päevaga.

Külastage meie esinduskauplusi Tallinnas aadressidel:  Madara 33, Mahtra 1, Gonsiori 5. Kohapeal on spetsialistid, kes vastavad Teie küsimustele ja oskavad soovitada just Teile kõige sobivamat arvutit.

Muidugi pole mõeldud kasutatud sülearvuti ainult lastele või vanuritele. See on hea alternatiiv inimestele, kes ei vaja tipptasemel kõige moodsamat ja uuemat arvutit. Kasutatud arvuti ei tähenda kohe aegunud ja kahjustunud elektroonikat, vaid teise ringi sülearvutit, mille omanik on tõenäoliselt leidnud enda jaoks sobivama arvuti. Enne kasutatud sülearvuti uuesti kasutusse andmist tehakse Format, mis lihtsalt öelduna, teeb kõvaketta täiesti puhtaks ja taastab arvuti algse tehasepoolse seisu. See tähendab, et uus omanik saab endale justkui uue arvuti, millel pole vanast kasutajast jälgegi. Dreamline Arvutikeskus kontrollib kõiki kasutatud sülearvuteid ja garanteerib kvaliteetsed ja töökindlad arvutid aastateks.

Garantii kehtib kasutatud sülearvutitele ja riistvarale 1-5 aastat,  kuid oleme meeleldi nõus Teid abistama ka tarkvaraga seotud küsimustes.

Kasutatud sülearvutid on pärit skandinaaviast, Poolast, Saksamaalt, Iirimaalt ja Hiinast.

Apple, Asus, Acer, Dell, Fujitsu-Siemens, Lenovo, Packard Bell, HP, IBM, MSI, ML, ORDI, Toshiba, E-machines, Advent.#{message}
#{time_ago}