Madara 33 | Mahtra 1, Tallinn E-R 10-18 | L-P 11-16 +372 65 85 355 info@dreamline.ee
x

14-päevane tagastusõigus

14-PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS
Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Arvutikeskus  OÜ e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud. Tarbijaks loetakse füüsilist isikut, kes on ostnud Arvutikeskus  OÜ e-poest kaupa või teenust, mis ei seondu tema majandus- või kutsetegevusega.

Ostes Arvutikeskus  OÜ e-poest, nõustub tarbija tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

1. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – kaablid jne). Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis. 

2. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama taganemise avalduse vabas vormis Arvutikeskus  OÜ e-poe aadressil info@dreamline.ee mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. 

3. Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud.

4. Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

5. Arvutikeskus  OÜ kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale lepingust taganemise teate saamist, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa, eeldusel, et tarbija on sama tähtaja jooksul  ehk 14 päeva jooksul kauba tagastanud.

6. 14-päevane tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul:

- tooted, mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestades
- audio- ja videosalvestised ning Arvutikeskus vara, mille ümbrise on tarbija avanud
- suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud.


Kui klient tellib e-poest kauba, millele ta ise Arvutikeskus  OÜ poodi järele soovib tulla, siis on tal kauba üleandmise ja vastuvõtmise hetkel võimalus tutvuda tellitud kaubaga ning vajadusel esitada müüjale kauba kohta lisaküsimusi. Soovitame seda kindlasti teha, et võiksite olla kindlad, et tellitud kaup vastab teie vajadustele ja  ootustele. Kui tellitud kaup kliendile ei sobi, on kliendil õigus tellimus tühistada ning Arvutikeskus  OÜ kannab viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul kliendi kontole tagasi kogu tellimuse eest makstud summa. 

14-päevane tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole Arvutikeskus  OÜ e-poe eripära. Vajadusel saate alati küsida lisainfot meie garantii- ja hooldusosakonnast remont@dreamline.ee